Dlouhodobý doprovod

Pro koho je služba dlouhodobý dámský společenský doprovod určena ?

Pánové, jste úspěšní a finančně silní, ale přesto Vám chybí v životě zajímavá a příjemná žena jako společnice pro zábavu, relax, výlety za kulturou, sportem či cestováním ? Rádi byste reprezentativní dámský společenský doprovod na jednání, večírek, či služební cestu ? Společenský dámský doprovod na na úrovni, příjemnou dámu, která podpoří Vaši image úspěšného muže ? Rozdíl mezi tím, když si u nás objednáte doprovod krátkodobého charakteru a  tím, kdy si zadáte požadavek na dlouhodobý doprovod je především ten, že v prvním případě se na nás obrátí nejčastěji pánové, kteří hledají spíše doprovod  na jednu akci, či cestu. Krátkodobý  dámský společenský doprovod může být i třeba víkendový pobyt a či obchodní cesta, dlouhodobým společenským doprovodem rozumíme společenský doprovod např. na dovolené nebo společenský doprovod pravidelnějšího charakteru, jako jsou pravidelná jednání, zasedání či pravidelné společenské události. 

Proč dlouhodobý dámský společenský doprovod právě od nás ?

Často se stává, že se našemu klientovi vybraný dámský společenský doprovod líbil natolik, že si nepřeje zůstat jen u jedné či několika ojedinělých akcí, ale chce si předplatit služby dámského doprovodu dlouhodobě. Buď na dovolenou či nějaký delší pobyt, nebo třeba i pro pravidelné schůzky během každého měsíce. Na obojím je možno se bez problému dohodnout, v případě, že s takovou formou spolupráce souhlasí i Vámi zvolená  dáma.  Hledáte li příjemnou ženu, která by s Vámi pravidelně trávila čas ať již při společenských, kulturních či volnočasových aktivitách, obraťte se s důvěrou na nás. Možná už máte za sebou špatné zkušenosti ze seznamek, plných podvodnic a ukrytých reklam erotických podniků vydávajících se za studentky či dámy v nouzi. U nás najdete pouze slušné, prověřené ženy a dívky, které poskytují výhradně služby dámského společenského doprovodu. Nehrozí Vám nebezpečí prozrazení Vaší identity, pokud si to sám nepřejete.  

Jistoty a záruky dlouhodobého společenského dámského doprovodu

Odpadnou Vám starosti s hledáním vhodné dámské společnosti či obavy z indiskrétního jednání. Individuálně je možné prohovořit dlouhodobou spolupráci s vybranou dámou pod záštitou naší agentury, která zajistí veškerou potřebnou komunikaci mezi Vámi a společnicí, včetně domluvy na termínech a veškerých detailech Vámi zvoleného společenského doprovodu. Sazby i veškeré detaily jsou individuální a vše je na vzájemné dohodě dle Vašich možností a možností vybrané dámy. Opět jedinou podmínkou výběru doprovodu je registrace na našich stránkách, která je zpoplatněna částkou 1000,- Kč vč. DPH za jeden kalendářní rok. Na celý další rok se tak stáváte našim klientem a máte přístup k neveřejným, soukromým profilům dam a dívek.  Naše dámy mají také své soukromí, stejně jako Vy a zpravidla si nepřejí mít prezentaci veřejně přístupnou. Proto je nutná registrace, kterou dáváte najevo, že spolupráci s našimi dívkami myslíte skutečně vážně. Následně pak můžete vybírat společnice dle vašeho vkusu a nároků. Samozřejmě nevylučujeme ani možnost, že si hned nevyberete tu pravou - naše portfolio však neustále obnovujeme, abychom vyhověli nárokům i těch nejnáročnějších gentlemanů.