Často kladené otázky - FAQ

Jak funguje registrace na stránkách dámského doprovodu ?

Prvním krokem k objednání dámského doprovodu u je registrace na www.damsky-doprovod.cz.
V případě zájmu stát se našim klientem a mít tak přístup k profilům dívek a dam poskytujících služby dámského doprovodu, vyplňte prosím registrační formulář. Je to velmi jednoduché, stačí v podstatě zadat jen svůj email a Váni zvolené heslo. Není samozřejmě nutné nám poskytovat další údaje. Následně Vám pak zašleme Email s informacemi včetně platebních údajů. Po úhradě částky na náš účet se stáváte na rok naším klientem, máte přístup do placené sekce a vidíte tak kompletně vyplněné profily našich dam a dívek včetně originálních fotografií. Za pravost údajů i fotografií se zaručujeme.

Proč je nutné za registraci platit ?

Placená registrace je podmínkou navázání úspěšné spolupráce mezi Vámi a naší agenturou. Dívky a ženy, se kterými spolupracujeme jsou obvykle studentky či mají svou práci a soukromý život. Spolupráce s námi v oblasti dámského doprovodu je sice seriozní a příjemná, ale ne každá naše dáma si přeje, aby její rodina či okolí o tomto přivýdělku vědělo. Některé si proto přejí mít své profily přístupné pouze těm klientům, u kterých je jasně znát jejich solidnost a upřímný zájem. Nejen pro ně, ale i pro nás je nepříjemné zabývat se tzv. internetovými trolly, kteří svůj zájem nemyslí vážně a pouze zjišťují informace a vytvářejí si sbírky fotek. Ano, bohužel i takoví lidé existují a není jich málo. Přejeme šetřit čas náš, Váš i společnic a svou péči věnovat pouze těm klientům, u nichž je předem jasná solidnost a finanční sebejistota, reprezentovaná tímto v podstatě symbolickým registračním poplatkem.

Jak platba probíhá a kam vlastně odchází ?

Platba odchází na účet, který využíváme pro agenturu v České republice. Naše firma má sídlo v zahraničí, ale veškerá komunikace probíhá v češtině, prostřednictvím naší místní zástupkyně. Vaše registrační poplatky odcházejí na účet v české bance, vedený na mužské jméno, a tak tedy ani ve vašem internetovém bankovnictví nebude tato platba nijak nápadná.

Co následuje po uhrazení registračního poplatku ?

V okamžiku spárování platby s vaším uživatelským účtem ( obvykle do 24 hodin ) máte okamžitý přístup k profilům našich společnic, k jejich údajům a fotkám. Můžete libovolně vybírat doprovod a to po dobu celého následujícího roku ode dne připsání platby, po roce se pak sám rozhodnete, zda ve spolupráci pokračovat a své členství obnovit ( opět částkou 1000,- Kč vč. DPH/rok. )

Jak mohu vybrat dámský doprovod ?

Toto je pouze otázkou Vašeho vkusu a osobních preferencí. Dámy mají uvedeny v profilech své zájmy, znalosti, dovednosti, věk a ostatní potřebné údaje.
Snažíme se poskytnout co nejvíce údajů, které by pro Vás mohly být kromě vzhledu dostatečným vodítkem pro výběr té pravé společnice. Některé dívky mohou poskytnout např. služby řidičky, osobní asistentky, překladatelky, či Vám poskytnout třeba i profesionální masáž, služby trenérky fitness, sparing partnera pro sport, nebo služby stylistky, vizážistky, pomoc s výběrem oblečení, dárků, atd. Jiné svým vzděláním a jazykovými schopnostmi mohou být výbornou pomocí při obchodních schůzkách. Možností je mnoho a se žádnou z našich společnic se jistě nudit nebudete.

Poskytují společnice také služby erotického charakteru ?

Naše agentura nezprostředkovává nic, co by jakkoli souviselo s erotikou a sexem. Je možné s některými společnicemi domluvit masáž ( neerotického charakteru )Jedná se však vždy o masáž klasickou, bez jakéhokoli erotického podtextu. S dámským doprovodem je možné dohodnout např. držení za ruce či ramena pro navození iluze skutečného vztahu ( např. před vašimi kolegy, bývalou přítelkyní atd. ) vše je ale otázkou dohody a předem vymezených hranic každé společnice. Sexuální služby naše agentura nenabízí a pokud by k nějakému sblížení mezi Vámi a společnicí došlo, jedná se o čistě osobní věc mezi vámi, nijak nesouvisející s obsahem sjednané domluvy s naší agenturou.

Mohu si společnici objednat na několikadenní cestu či dovolenou ?

Ano, s vybranými společnicemi je možné odcestovat na výlet či dovolenou. Je však nutné zajistit oddělená lůžka po celou dobu pobytu.

Co znamená dlouhodobý doprovod a jak to probíhá ?

Dlouhodobým doprovodem máme na mysli už zmíněný pobyt společnice s Vámi na nějaké cestě či dovolené, ale také tzv. opakovaný doprovod. V případě dovolené jsou podmínky jasné, v případě opakovaného doprovodu se v podstatě jedná o tzv. předplacení schůzek se společnicí předem na daný měsíc. Vybere si společnici, která Vám vyhovuje, a individuálně domluvíme počet schůzek a měsíční paušál za ně. Podmínky se sjednávají v tomto případě vždy individuálně.

Kolik platím za dámský společenský doprovod ?

U krátkodobého doprovodu jsou ceny pevně dané a jejich aktuální výši najdete po vyplnění registrace v uživatelské sekci. V případě dlouhodobého doprovodu jsou ceny sjednávány individuálně dle délky doprovodu, náročnosti, počtu schůzek, jedná li se o opakovaný doprovod atd. Vždy se snažíme vyjít vstříc našim klientům a jejich přání a možnostem. Předpokládáme samozřejmě, že se na nás obrací pouze soběstační a finančně sebejistí gentlemani.

Co mohu od společnice očekávat ?

Příjemnou a milou společnost, doprovod na akce všeho druhu, výborné vystupování,, diskrétnost a úroveň. Dámy jsou vždy dokonale upravené a oblečené dle dané příležitosti. Veškeré podrobnosti ohledně Vaší objednávky řešíme individuální cestou prostřednictvím emailu, tak abych přesně znali vaše přání a požadavky a s danou společnicí je prokonzultovali předem.

Je možné si objednat více dívek např. na večírek ? Jsou dívky kamarádkami i v soukromí ?

Ano, je to možné. Některé dívky se spolu znají, některé ne. Při objednání více společnic vždy dbáme na to, aby výběr byl odpovídající vkusu a požadavkům klienta, ale ne vždy lze zajistit na konkrétní termín všechny vybrané společnice.

Co když dívka, kterou si vyberu je v daný termín zadaná ?

Ano, i to se může stát. V takovém případě dle našich zkušeností doporučíme vhodnou alternativu z ostatních dívek.

Jak probíhá proces objednávky ?

Vybere si danou společnici a objednáte na Vámi zvolený termín. My zjistíme, zda je zvolená dáma v tento termín volná. Pokud ne, je na Vás, zda termín změníte či vyberete jinou dámu. Teprve po potvrzení termínu ze strany společnice postupujeme ke složení zálohy ( 1/3 celkové sumy za doprovod ) Po připsání platby na náš účet ( stejný jako pro účely registrace ) se objednávka stává závaznou pro obě strany. Zbytek částky za doprovod odevzdáte společnici na počátku Vaší schůzky.

Co když musím objednaný doprovod zrušit ?

Veškeré informace ohledně zrušení bookingu doprovodu ať již ze strany Vaší či naší najdete v našich obchodních podmínkách.