Krátkodobý doprovod

Pro koho je služba krátkodobý dámský doprovod určena ? 

Jste úspěšný muž, který pro svou pracovní vytíženost a povinnosti nestíhá hledat milou, hezkou a zábavnou dámskou společnost ? Potřebujete nutně a rychle sehnat reprezentativní doprovod na jednání, večírek, či služební cestu ? Doprovod na na úrovni, příjemnou dámu, která podpoří Vaši image úspěšného muže ? Kočku, kterou oslníte kolegy či bývalé spolužáky na třídním srazu ? Nebo prostě chcete jen vypnout a pobavit s příjemnou ženou např. na výletě, při sportu či návštěvě nějakého hezkého relaxačního centra ? Možná Vám jen chybí slečna či dáma pro posezení u drinku či dobrého jídla nebo pro návštěvu kina, divadla či koncertu ... 

Proč krátkodobý dámský doprovod právě od nás ?

Prodíráte se inzeráty a stále Vám chybí to pravé ? V inzercích seznamek se často skrývají falešné profily osob, které pouze loudí informace či fotky, nebo jde o umně maskovanou agendu privátů, agentur nebo aspoň profesionálek, shánějících důvěřivou klientelu. Chcete li najít skutečně milou, inteligentní a reálnou společnost, obraťte se na nás. Nabízíme Vám široké portfolio dívek a žen, které si při své práci, či studiu rády zpestří život společenským doprovodem : zkrátka dívky, ženy a dámy, které mají svou úroveň a čas strávený v jejich společnosti bude pro Vás to pravé. Naše společnice neposkytují sexuální služby, ale nikdy nemůžeme vyloučit, zda mezi vámi nepřeskočí jiskra sympatií.

Zaručujeme pouze kvalitní a příjemný dámský doprovod dle předem dohodnutých podmínek. Služba je placená ( viz. "Obchodní podmínky" ) a nezahrnuje poskytování žádných služeb erotického charakteru. 

Jaké máte v rámci krátkodobého dámského doprovodu záruky ?

Zaručujeme Vám pravost profilů, pravdivé informace a reálné fotografie dívek. U všech našich společnic známe jejich přesnou totožnost a dbáme na to, aby šlo pouze o ženy, které nepracují v žádném podniku či agentuře zabývající se zprostředkováním erotických služeb. Služby naší agentury jsou zcela diskrétní a informace nikdy neposkytujeme třetím stranám - nemusíte se tak obávat žádného narušení Vašeho soukromého života.

Jedinou podmínkou výběru dámského doprovodu u nás je registrace, která je zpoplatněna. Roční registrační poplatek činí 1000,- Kč vč. DPH, kdy na celých 365 dní získáte přístup k profilům našich dam. Většina našich společnic si z důvodu diskrétnosti nepřeje mít veřejně prezentovaný profil a především veřejně vystavené své fotografie. Jedná se o dívky a dámy mající svůj osobní život, stejně jako Vy. Proto jsou jejich údaje a fotografie zpřístupněny pouze seriozním zákazníkům, kteří jsou schopni svůj zájem a solidnost potvrdit výše zmíněným registračním poplatkem, neboť víme, že pro úspěšné gentlemany to není žádný problém. Platební údaje zasíláme na vyžádání prostřednictvím emailu.